Warszawa: 22 698 51 38Sulejówek: 22 783 00 16Zielonka: 22 416 48 62

Medycyna Rodzinna (komercyjnie) Sulejówek

Usługi

POZ Sulejówek

W ramach Poradni Internistycznej i Medycyny Rodzinnej zapewniamy Państwu kompleksową opiekę medyczną dla wszystkich członków rodziny. Wizyta u lekarza rodzinnego jest pierwszym ogniwem w razie choroby bądź potrzeby skonsultowania dolegliwości.Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem osób dorosłych, ale również dzieci.

Nasi lekarze medycyny rodzinnej to wykształceni specjaliści, którzy zapewniają najlepszą opiekę medyczną, a w razie potrzeby kierują swoich pacjentów na dodatkowe badania u specjalistów. Co ważne nasza klinika charakteryzuje się szybkim dostępem do lekarzy specjalistów. Łatwa rejestracja, szybkie wyniki badań oraz przede wszystkim nowoczesny i profesjonalny model opieki to elementy, które zastaniecie Państwo w Centrum Medycznym VITA – MEDICA Sulejówek.

W Centrum Medycznym VITA – MEDICA proponujemy Państwu profesjonalne usługi w Poradni Chorób Wewnętrznych i Medycyny Rodzinnej w zakresie podstawowych problemów zdrowotnych oraz profilaktyki najczęściej występujących schorzeń. Jednym z podstawowych założeń profilaktyki, które chcemy wdrażać w Centrum Medycznym VITA – MEDICA Sulejówek to profilaktyka udarów i zawałów serca oraz wczesne wykrywanie nowotworów.

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług. Postaramy się aby jakość naszej pracy, była jak zawsze profesjonalna i spełniała wszystkie Państwa oczekiwania.

Dostępne usługi:

  • opieka lekarza rodzinnego dla dzieci,
  • opieka lekarza rodzinnego dla dorosłych,
  • szczepienia,
  • badania laboratoryjne i diagnostyczne,
  • badania diagnostyczne: USG, EKG.

Lekarze

Godziny przyjęć

PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTANIEDZIELA
UrszulaSamul4

dr Urszula Samul

Medycyna Rodzinna (komercyjnie)
Graĺyna-Dzikielewska-Beranek

dr Grażyna Dziekielewska-Beranek

Medycyna Rodzinna (komercyjnie)
slider-inner-content-01

dr Agnieszka Wąsowska

Medycyna Rodzinna (komercyjnie)

Main menu