Choroby tętnic Sulejówek

Usługi

W najbliższym czasie w CM Vita-Medica zostanie uruchomiona Poradnia Angiologiczna i Flebologiczna. W ramach tej poradni diagnozować będziemy choroby układu naczyniowego:

 • tętnic kończyn dolnych i górnych,
 • tętnic szyjnych i kręgowych,
 • żył kończyn dolnych i górnych.

W poradni tej zostaną wprowadzono metody inwazyjnego, przezskórnego leczenia niewydolności żylnej, pajączków skórnych:

 • skleroterapia,
 • laseroterapia
 • kompresoterapia.

W leczeniu obrzęków kńczyn dolnch będzie stosować metody pneumatyczne, farmakologiczne.

W terapii chromania przestanokwego jako pierwsi w Warszawie wprowadzimy metodą nadzorowanego treaningu marszowego na bieżni medycznej.

W przypadku potrzeby inwazyjnego leczenia miażdżycy tętnic, nawiązaliśmy współpracę z ośrodkami chirurgii naczyniowej w Warszawie.

W diagnostyce będziemy stosować nowoczesne aparaty USG marki GE i Philips, nowoczesny system do pomiaru ABI (wskaźnik kostkowo-ramienny) a w przyszłości rozpoczniemy diagnostykę chorób mikrokrążenia za pomocą kapilaroskopii.

Niebawem więcej informacji na naszej stronie www.

Lekarze

6

dr Dagmara Gralak

Flebolog - Przezskórna skleroterapia pianką - Kompresoterapia - Zamykanie pajączków - Konsultacja flebologiczna - USG - Choroby tętnic - Choroby mikrokrążenia - USG doppler żył i tętnic

Dagmara Gralak-Łachowska – ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2007 r. Specjalizację z chorób wewnętrznych zdobyła w Klinice Kardiologi Szpitala Grochowskiego w Warszawie. W trakcie swojej pracy zdobyła dodatkowo umiejętność wykonywania USG naczyń krwionośnych oraz ukończyła kurs leczenia żylaków skleroterapią. Obecnie pracuje w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim i równocześnie jest na […]

  Godziny przyjęć

  PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTANIEDZIELA
  6

  dr Dagmara Gralak

  Choroby tętnic
  Choroby tętnic
  12:00 - 16:30

  MONDAY

  TUESDAY

  WEDNESDAY

  THURSDAY

  FRIDAY

  SATURDAY

  SUNDAY

  Main menu