Medycyna Rodzinna (komercyjnie) Sulejówek

Usługi

POZ Sulejówek

W ramach Poradni Internistycznej i Medycyny Rodzinnej zapewniamy Państwu kompleksową opiekę medyczną dla wszystkich członków rodziny. Wizyta u lekarza rodzinnego jest pierwszym ogniwem w razie choroby bądź potrzeby skonsultowania dolegliwości.Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem osób dorosłych, ale również dzieci.

Nasi lekarze medycyny rodzinnej to wykształceni specjaliści, którzy zapewniają najlepszą opiekę medyczną, a w razie potrzeby kierują swoich pacjentów na dodatkowe badania u specjalistów. Co ważne nasza klinika charakteryzuje się szybkim dostępem do lekarzy specjalistów. Łatwa rejestracja, szybkie wyniki badań oraz przede wszystkim nowoczesny i profesjonalny model opieki to elementy, które zastaniecie Państwo w Centrum Medycznym VITA – MEDICA Sulejówek.

W Centrum Medycznym VITA – MEDICA proponujemy Państwu profesjonalne usługi w Poradni Chorób Wewnętrznych i Medycyny Rodzinnej w zakresie podstawowych problemów zdrowotnych oraz profilaktyki najczęściej występujących schorzeń. Jednym z podstawowych założeń profilaktyki, które chcemy wdrażać w Centrum Medycznym VITA – MEDICA Sulejówek to profilaktyka udarów i zawałów serca oraz wczesne wykrywanie nowotworów.

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług. Postaramy się aby jakość naszej pracy, była jak zawsze profesjonalna i spełniała wszystkie Państwa oczekiwania.

Dostępne usługi:

 • opieka lekarza rodzinnego dla dzieci,
 • opieka lekarza rodzinnego dla dorosłych,
 • szczepienia,
 • badania laboratoryjne i diagnostyczne,
 • badania diagnostyczne: USG, EKG.

Lekarze

Graĺyna-Dzikielewska-Beranek

dr Grażyna Dziekielewska-Beranek

Medycyna Rodzinna (komercyjnie)

  Godziny przyjęć

  PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTANIEDZIELA
  Graĺyna-Dzikielewska-Beranek

  dr Grażyna Dziekielewska-Beranek

  Medycyna Rodzinna (komercyjnie)
  avatar

  dr Agnieszka Wąsowska

  Medycyna Rodzinna (komercyjnie)

  Main menu